|
Mnie Smoleńsk nie uwiera, bo zupełnie sobie nim nie zawracam uwagi. Mówiąc szczerze to gdyby nie kwietniowe rocznice i ten temat to Smoleńsk byłby zupełnie zapomniany. Was natomiast bardzo uwiera i pół strony dotyczyło właśnie tego tematu.
Wrzuciłem natomiast zdjęcie z błędem w podpisie, z którego śmieje się pół moherowej Polski na TT, ale oczywiście musiał się ujawnić kolejny defekt Drozda - daltonizm.
|