Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24208
Stary 07.10.2013, 15:10
Palikot i lewica to raczej Twoja bajka. Nie lubię kłamczuszków politycznych tj. Palikot, Tusk czy Kaczyński

PS. Pewnie kłopoty z czytaniem ze zdjęcia też masz. Oprócz analfabetyzmu i dysleksji dochodzi daltonizm.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 07.10.2013 o godz. 15:16.