Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24198
Stary 07.10.2013, 10:52
AS82 napisał(a):Wyświetl post
No a co poniektórzy się zajmują wybuchami w Smoleńsku...rzygać się chce..
Rzygać to się chce jak się czyta takie wpisy. Nie interesuje ? To nic dziwnego parobków sprawy zasadnicze nigdy nie interesują.
Hej Nasz TS !!