DonaltTSSk napisał(a):

Donald Tusk w październiku 2007 r.: "Już wkrótce Polacy będą wracać z emigracji, bo praca będzie się tu opłacać."
Rzeczpospolita w poniedziałek 7 października 2013 r. : Liczba emigrantów ciągle rośnie. A GUS opóźnia publikację danych niewygodnych dla Platformy.
|
nieoficjalnie podała rządowa tefałen że już ponad 4 mln wyjechało.
Już kilka lat temu Kazimierz Świtoń powiedział słowa które mogą sie sprawdzić :" Rząd światowy zdecydował (...), że Polaków ma być 15 mln, i to zdrowych parobków żydowskich"
Wałęsa proponuje aby Polske z Niemcami połączyć, ale raczej Niemcy na to sie nie zgodzą