Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24197
Stary 07.10.2013, 10:09
DonaltTSSk napisał(a):Wyświetl post
Donald Tusk w październiku 2007 r.: "Już wkrótce Polacy będą wracać z emigracji, bo praca będzie się tu opłacać."

Rzeczpospolita w poniedziałek 7 października 2013 r. : Liczba emigrantów ciągle rośnie. A GUS opóźnia publikację danych niewygodnych dla Platformy.
nieoficjalnie podała rządowa tefałen że już ponad 4 mln wyjechało.

Już kilka lat temu Kazimierz Świtoń powiedział słowa które mogą sie sprawdzić :" Rząd światowy zdecydował (...), że Polaków ma być 15 mln, i to zdrowych parobków żydowskich"

Wałęsa proponuje aby Polske z Niemcami połączyć, ale raczej Niemcy na to sie nie zgodzą
Ostatnio edytowane przez AYALA : 07.10.2013 o godz. 11:08.