|
Panowie, nigdy nie gralem na padzie i chce sie przemóc. Jaki polecacie pad do Fify14 dla poczatkujacego. Widzialem ze polecany jest xbox360 ale on ma dziwnie galki niesymetrycznie jakos, polecany jest jeszcze Logitech. Co powiecie ?
aha, gra na PC ale to chyba bez znaczenia
|