buczo1985 napisał(a):

Zastanawiam się czemu większość kibiców Legii traktuje nasz klub jak najgorszy szrot i zrównuje do ekip z dołu tabeli. Jeśli będziemy mieli trochę szczęścia do końca rundy i nie będzie kontuzji, a w zimie nastąpi wzmocnienie składu, można zakładać, że walka o puchary jest realna.
W tej chwili bardziej niestabilną formę prezentują inni pretendenci. Lech, Śląsk, Lechia. Co do Legii nie mam jeszcze zdania, zobaczymy jak zagrają październikowe mecze w lidze. Jak wróci Radović, Kosecka to będzie to chyba inaczej wyglądało. Byłbym ostrożny z mówieniem, że są w mega kryzysie.
|
W naszej lidze, wystarczy że Brożka i Głowackiego będą omijały kontuzje i będziemy się bili o mistrza.
Co do Legii, to moim zdaniem najbardziej przereklamowana i przepłacona drużyna w Polsce w ostatnich latach.