Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20778
Stary 07.10.2013, 08:04
Chavez zagrał wczoraj dobry mecz . Nawet jego dwie-trzy straty tego nie zmienią . Nie padła z nich bramka - udało mu się . Poza tym za dużo dobrych interwencji zaliczył by o nich w ogóle nie wspomnieć .

Inna sprawa że i tak szukałbym na niego kupca w zimie . Mam wrażenie że jednak nie pasuje do naszej drużyny pod względem umiejętności technicznych , przeglądu pola oraz sfery mentalnej . Lata też ma już swoje , a jednak od czasu jak do nas przyszedł notuje notoryczne wahania formy . Wyjazdy na reprezentacje jeszcze mu zniweczą nie jeden okres przygotowawczy.
Odpowiedz cytując