|
Chavez zagrał wczoraj dobry mecz . Nawet jego dwie-trzy straty tego nie zmienią . Nie padła z nich bramka - udało mu się . Poza tym za dużo dobrych interwencji zaliczył by o nich w ogóle nie wspomnieć .
Inna sprawa że i tak szukałbym na niego kupca w zimie . Mam wrażenie że jednak nie pasuje do naszej drużyny pod względem umiejętności technicznych , przeglądu pola oraz sfery mentalnej . Lata też ma już swoje , a jednak od czasu jak do nas przyszedł notuje notoryczne wahania formy . Wyjazdy na reprezentacje jeszcze mu zniweczą nie jeden okres przygotowawczy.
|