Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 07.10.2013, 01:37
Ha!

Ale szczęśliwy jestem po tym meczu, może i optycznie przeważała Warszafka ale to my strzelaliśmy w poprzeczkę i zdobyliśmy bramkę

Krawaciarze do wora

Tak jak przeczuwałem
Odpowiedz cytując