Temat
:
[11 kolejka] WISŁA KRAKÓW - Legia Warszawa, 6 października, godzina 15:30.
Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
185
07.10.2013, 01:37
Ha!
Ale szczęśliwy jestem po tym meczu, może i optycznie przeważała Warszafka ale to my strzelaliśmy w poprzeczkę i zdobyliśmy bramkę
Krawaciarze do wora
Tak jak przeczuwałem
s1mone
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do s1mone
Znajdź inne posty napisane przez s1mone