Wyświetl pojedynczy post
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20776
Stary 06.10.2013, 22:35
Też jestem za Miśkiem, jest młody, więcej do tej pory wybronił niż zawalił, a porównywać go do Pareiki nie ma sensu bo to różnica 10 + lat i sądzę, że on to szybciej nadrobi niż Sergei w porównywalnym wieku.

To może być nasz bramkarz na wiele najbliższych lat, czego mu życzę bo widać, że chce i mu na grze w Wiśle zależy, dziś w trakcie meczu i już po zwycięstwie nad Legią darł mordę chybia najgłośniej ze wszystkich piłkarzy pod sektorem
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując