Też jestem za Miśkiem, jest młody, więcej do tej pory wybronił niż zawalił, a porównywać go do Pareiki nie ma sensu bo to różnica 10 + lat i sądzę, że on to szybciej nadrobi niż Sergei w porównywalnym wieku.
To może być nasz bramkarz na wiele najbliższych lat, czego mu życzę bo widać, że chce i mu na grze w Wiśle zależy, dziś w trakcie meczu i już po zwycięstwie nad Legią darł mordę chybia najgłośniej ze wszystkich piłkarzy pod sektorem
