Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20775
Stary 06.10.2013, 22:23
Już nie narzekajcie z tą grą na przedpolu Miśka. Ktoś powiedział na początku sezonu (faktycznie była wtedy tragedia) i teraz się za nim ciągnie. Ostatnio nasz bramkarz niesamowicie poprawił ten element. Jego wykopy/wyrzuty stały się celniejsze (nie jest to poziom Sergeia, który wyprowadzanie miał fenomenalne) pewnie wychodzi do dośrodkowań. A że nie łapie piłki tylko ją wybija? Cóż lepiej wybić na róg niż samemu sobie wrzucić. Bramkarz IMO to w tym momencie nasz najmniejszy problem.

Odpowiedz cytując