Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15568
Stary 06.10.2013, 22:07
Ja bez nazwisk , chociaz kandydatury Maków popieram . Natomiast potrzeba nam w zimie:
( jeśli dajmy na to Smudowe 4 transfery wypalą )
Napastnik
Środkowy pomocnik
Defensywny pomocnik
Skrzydłowy

Linię obrony mamy naprawdę fajną , stabilną , a i z jakimiś możliwościami alternatywy ( o ile nie ma kontuzji )

Jeśli sprzedamy np Chavez'a to trzeba dokupić obrońcę . Osobiście szukałbym dla niego kupca , ostatnio ma niezłą formę , więc może i taki się znajdzie .

No i przedłużać kontrakty! warto wiedzieć na kogo będziemy mogli liczyć w następnym sezonie .
Odpowiedz cytując