|
Ja bez nazwisk , chociaz kandydatury Maków popieram . Natomiast potrzeba nam w zimie:
( jeśli dajmy na to Smudowe 4 transfery wypalą )
Napastnik
Środkowy pomocnik
Defensywny pomocnik
Skrzydłowy
Linię obrony mamy naprawdę fajną , stabilną , a i z jakimiś możliwościami alternatywy ( o ile nie ma kontuzji )
Jeśli sprzedamy np Chavez'a to trzeba dokupić obrońcę . Osobiście szukałbym dla niego kupca , ostatnio ma niezłą formę , więc może i taki się znajdzie .
No i przedłużać kontrakty! warto wiedzieć na kogo będziemy mogli liczyć w następnym sezonie .
|