Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 06.10.2013, 21:35
Cos pieknego przezyc mecz na R22 z Legią przy komplecie publicznosc . W poprzednim sezonie to My gralismy lepiej ale to Oni wygrali i to głownie dzieki arbitrowi bramkowemu. NIEPOKONANA, NASZA WISEŁKA KOCHANA!!! i oby jak najdłuzej.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 06.10.2013 o godz. 21:43.
Odpowiedz cytując