Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 06.10.2013, 20:59
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Oho, już się zaczęło, tak jest zacznijmy pompować balonik.

Super, gramy lepiej niż było to w planach. Ale spokojnie, w tym sezonie mieliśmy być średniakiem.
Mnie ucieszy na koniec sezonu 5-8 miejsce. Ważniejsza dla mnie jest stabilizacja.
W tej ziemniaczano-buraczanej lidze, po tak udanym starcie, gra w pucharach europejskich to obowiązkowy cel. Inna sprawa czy się go uda osiągnąć. Mamy bardzo wąską kadrę, ale jesteśmy w stanie pokonać każdego w polskiej lidze. To nie zasługa świetnej Wisełki, tylko zaściankowej ligi umiejscowionej względem sportowego poziomu gdzieś między ligą mołdawską a estońską.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując