bo jak to weszło pompuje, że to dopiero sprawdzian czy gramy o mistrza, czy gramy o podium itd. ale raczej to tylko wykaże słabość ligi, albo nieprzewidywalność... lubimy po prostu remisować i to 1:1, więc tutaj najbardziej na trzymanie środka pola przez Stjepe i może niech Chrapek wezmie wiecej ciezaru gry na siebie, bo popatrzmy
wis.la/pw0q7
Furman, Łukasik, Pinto. środek pola. w czym niby oni są lepsi od naszych? Pinto okej jest ale tylko technicznie i musi miec duzo miejsca, a jak wiemy my za Smudy gramy fajnym presem, więc nie sądze, by "miało to miejsce". Chrapek nie jest gorszy od pierwszej dwójki, w ofensywie jest lepszy na pewno. Stjepa ich powinien tez zgarnac. Gruzin potrafi przejsc obok meczu i tylko truchtac czasem kogos taranując, a Żyrze wychodzi jeden mecz na 10, ostatnio niby z Jagą zagrał dobrze, ale to raczej wyszło jakim paralitykiem jest Tosik. jesli czegos sie obawiac to Ojaama (tak to sie pisze?) i może Brzyski, jesli w ogole zagra, bo umie dorzucic. a i jeszcze jedna sprawa, u nich nie ma lidera dziś bo niby kto? Jodłowiec, Rzezniczak? a u nas Głowa, Mały, Brozek zmotywują dobrze, no i kibice!!! i z optymizmem
Urban chyba poczytał nasze forum i zobaczyl narzekania na Pinto, to zagęszczają środek Jodłowcem.