Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 06.10.2013, 11:45
Przy tych oslabieniach elki czyli bez Radoovicia,Koseckiej,Sagana,Kuciaka,Bereszynskiego i Vrdoljaka szanse się znacznie zwiększają.
Na tego Ojaame trzeba bedzie uwazaac...

Najważniejsze,że Brozio zagra. Tak można wywnioskowac z wczorajszego wywiadu na oficjalnej
" Powiem szczerze, że jest lepiej niż się spodziewałem. Mamy jeszcze dwa dni, aby popracować nad tym, by było optymalnie”

1:0 albo 2:1 dla nas,bedzie dobrzee !!!
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 06.10.2013 o godz. 11:47.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując