Przy tych oslabieniach elki czyli bez Radoovicia,Koseckiej,Sagana,Kuciaka,Bereszynskiego i Vrdoljaka szanse się znacznie zwiększają.
Na tego Ojaame trzeba bedzie uwazaac...
Najważniejsze,że Brozio zagra. Tak można wywnioskowac z wczorajszego wywiadu na oficjalnej

" Powiem szczerze, że jest lepiej niż się spodziewałem. Mamy jeszcze dwa dni, aby popracować nad tym, by było optymalnie”
1:0 albo 2:1 dla nas,bedzie dobrzee !!!