Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mac(TS)
Junior Member
Od: 09.2006
Offline
#
9842
06.10.2013, 09:06
Ja swoje miejsca pamietam, ale będzie lipa jak system padnie, albo ktoś ns stadionie stwierdzi że to jego miejsce.
mac(TS)
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mac(TS)
Znajdź inne posty napisane przez mac(TS)