|
No ta ale Pereiko też sobie parę bramek sam wrzucił. Miśkiewicz jest perspektywniczny, w grze nogami widać mimo wszystko progres, jak nie zaniedba treningu tego elementu to będzie dużo lepszy.
Na linii jest bardzo dobry, chociaż mecz z Ruchem mu zupełnie nie wyszedł, przy bramce zrobił krok w złą stronę i go brakło (nie wiem po co), potem prawie sam sobie swojaka wrzucił. Pokażcie mi jednak bezbłędnego bramkarza w naszym zasięgu finansowym. Ja takiego nie widzę, a Misiek więcej meczy w tym sezonie nam wybronił niż wtopił i tu duży plus. Od Pereiki nie jest słabszy, bo tamten również świetne mecze przeplatał słabymi.
Jest solidnym ligowcem, tylko tyle - aż tyle.
Poza tym widać, że na Wiśle mu zależy i to jest duży +
Ostatnio edytowane przez s1mone : 06.10.2013 o godz. 01:09.
|