Temat
:
[TYPER 2013/2014] Kolejka IX (początek już w poniedziałek)
Wyświetl pojedynczy post
RoS
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
66
05.10.2013, 21:58
ja_ka_
napisał(a):
RoS - nie policzyłeś moich (marnych) 3 pkt, znaczy w ogóle nie ma mnie w klasyfikacji.
Ja się doliczyłem jednego punktu (za Pogoń-Podbeskidzie) i z tym wynikiem jesteś na liście.
RoS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RoS
Znajdź inne posty napisane przez RoS