Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#914
Stary 05.10.2013, 21:53
Wisła Krakow - Legia Warszawa 3:1 (1:0)

Skład: Miśkiewicz – Burliga, Głowacki, Chavez, Bunoza – Małecki, Stjepanovic, Chrapek, Garguła, Boguski - Brożek

Zmiany: Sarki, Guerrier, Stolarski

Bramki: Brożek x2, Chrapek
Powód: bo przedobrzyłem z wynikiem 4-1 :D
Ostatnio edytowane przez St Yabol : 05.10.2013 o godz. 21:55.
Odpowiedz cytując