|
Wisła Krakow - Legia Warszawa 3:1 (1:0)
Skład: Miśkiewicz – Burliga, Głowacki, Chavez, Bunoza – Małecki, Stjepanovic, Chrapek, Garguła, Boguski - Brożek
Zmiany: Sarki, Guerrier, Stolarski
Bramki: Brożek x2, Chrapek
Powód: bo przedobrzyłem z wynikiem 4-1 :D
Ostatnio edytowane przez St Yabol : 05.10.2013 o godz. 21:55.
|