|
Ile mozna pisac ze na G4,5 oprócz zawodników TSu będą grupy zorganizowane ? Fakt, że może nie wypełnią w pełni tych sektorów, ale to nie zmienia faktu, że na te sektory i tak nie było by możliwości sprzedaży.
Ostatnio edytowane przez Błaszczu_WIŚLAK : 05.10.2013 o godz. 19:28.
|