Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9825
Stary 05.10.2013, 19:24
Elendil napisał(a):Wyświetl post
A wie ktoś może, kiedy ostatnio była wyższa widownia w Polsce na meczu LIGOWYM? Pewnie coś typu Amica-Legia?
Np.
Lechia -gorsza strona Błoń 34 444
Śląsk - Wisła 40 917
Śląsk - Lechia 40 000
Lech - Legia 40 632

Choć te pierwsze mecze to wiadomo szał na nowe stadiony. Te 33 tysiące jutro będą robić mega wrażenie!
Odpowiedz cytując