Elendil napisał(a):

|
A wie ktoś może, kiedy ostatnio była wyższa widownia w Polsce na meczu LIGOWYM? Pewnie coś typu Amica-Legia?
|
Np.
Lechia -gorsza strona Błoń 34 444
Śląsk - Wisła 40 917
Śląsk - Lechia 40 000
Lech - Legia 40 632
Choć te pierwsze mecze to wiadomo szał na nowe stadiony. Te 33 tysiące jutro będą robić mega wrażenie!