Dostępne jest jeszcze 90 miejsc na loży VIP.
Cena biletu SILVER: 100 zł
Cena biletu GOLD: 250 zł
Gdyby ktoś szukał informacji odnośnie biletów VIP które są jeszcze dostępne na jutrzejszy mecz:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...egia_warszawa/
Cytat:
|
Bilety można nabywać w dniu meczu od 9.00 do 13.00 w biurze 51 (1 piętro, wejście między sektorami E23 i E24 na trybunie wschodniej), od 13 do końca pierwszej połowy w strefie VIP na trybunie zachodniej w dniu meczu z Legią – dojście do strefy VIP znajduje się między starą a nową halą Wisły.
|