Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9820
Stary 05.10.2013, 19:03
Tominho napisał(a):Wyświetl post
Klub po tym meczu odżyje finansowo, a raczej byli piłkarze którzy u nas grali (i wobec których mamy zaległości). Pomnożyłem sobie 32500 x średnią cenę biletów czyli jakieś 30 zł i wyszło mi, że kibice przelali do kasy około MILIONA złotych
Smuda się zwócił...?
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 05.10.2013 o godz. 19:07.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując