Tominho napisał(a): 
Klub po tym meczu odżyje finansowo, a raczej byli piłkarze którzy u nas grali (i wobec których mamy zaległości). Pomnożyłem sobie 32500 x średnią cenę biletów czyli jakieś 30 zł i wyszło mi, że kibice przelali do kasy około MILIONA złotych
|
Smuda się zwócił...?
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 05.10.2013 o godz. 19:07.
|