Tominho napisał(a):

Klub po tym meczu odżyje finansowo, a raczej byli piłkarze którzy u nas grali (i wobec których mamy zaległości). Pomnożyłem sobie 32500 x średnią cenę biletów czyli jakieś 30 zł i wyszło mi, że kibice przelali do kasy około MILIONA złotych
|
Plus jeszcze koszty odnośnie meczu klub musi zapłacić (ochrona itp.).