Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9819
Stary 05.10.2013, 19:02
Tominho napisał(a):Wyświetl post
Klub po tym meczu odżyje finansowo, a raczej byli piłkarze którzy u nas grali (i wobec których mamy zaległości). Pomnożyłem sobie 32500 x średnią cenę biletów czyli jakieś 30 zł i wyszło mi, że kibice przelali do kasy około MILIONA złotych
Plus jeszcze koszty odnośnie meczu klub musi zapłacić (ochrona itp.).
Odpowiedz cytując