Temat
:
[11 kolejka] WISŁA KRAKÓW - Legia Warszawa, 6 października, godzina 15:30.
Wyświetl pojedynczy post
lotnik
Member
Od: 05.2004
Offline
#
106
05.10.2013, 18:40
Wszystko w rekach Skaby mam nadzieje że puści jedna bramkę więcej nisz Miskiewicz. Nieważne czy Brożek czy Boguski ..ITP byle byśmy wygrali
lotnik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lotnik
Znajdź inne posty napisane przez lotnik