rutek napisał(a):

|
Wiem wiem, bardziej chodzi o to że te kilka biletów kupował mi ktoś inny bo nie miałem wtedy dostępu do neta i.. nawet nie wiem jakie mam miejsce na sektorze, a niestety wybieram się na taki na którym miejsce ma znaczenie :d
|
jakies pomysly w podobnej sytuacji?