bebeto napisał(a):

Burliga , Miśkiewicz , i nie jakiś Haitańczyk tylko Wilde Donald Guerrier to na ten czas piłkarze NIEPOKONANEJ DRUŻYNY w obecnym sezonie... - idziemy po to co nasze !!!!!
|
A Żyro, Kucharczyk i Skaba to piłkarze lidera tej ligi. Po co takie pompowanie się? Pewnie, że Legia to żadni wymiatacze, ile znaczą na tle Europy pokazał mierny Apollon. Możemy spokojnie wygrać, bo skład mamy jak na ligę całkiem spoko i jesteśmy w gazie. Ale po co takie gadanie, że mamy lepszy skład, skoro prawie ten sam skład dwa razy z rzędu ledwie załapał się do górnej połówki tabeli? Tak tylko sobie gadam...