Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9807
Stary 05.10.2013, 17:30
Dobra, a teraz pytanie:

Cytat:
Niedzielny mecz z Legią na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana obejrzy komplet kibiców, czyli około 32 500 widzów!


I teraz dla odmiany wchodzimy w zakładkę stadion na oficjalnej stronie i czytamy:

Cytat:
Pojemność łącznie (z miejscami na loży VIP): 33 130


Gdzie się podziało brakujące 630 miejsc?

Ostatnio edytowane przez Grzadq : 05.10.2013 o godz. 17:32.
Odpowiedz cytując