Dobra, a teraz pytanie:
Cytat:
|
Niedzielny mecz z Legią na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana obejrzy komplet kibiców, czyli około 32 500 widzów!
|
I teraz dla odmiany wchodzimy w zakładkę stadion na oficjalnej stronie i czytamy:
Cytat:
|
Pojemność łącznie (z miejscami na loży VIP): 33 130
|
Gdzie się podziało brakujące 630 miejsc?
Ostatnio edytowane przez Grzadq : 05.10.2013 o godz. 17:32.
|