Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20766
Stary 05.10.2013, 15:16
huberix napisał(a):Wyświetl post
Miśkiewicz jest dobry. Został rzucony od razu na głęboką wodę i sobie poradził. Ratował nam d**ę kilka razy, a jeden błąd przy ustawieniu z Ruchem nie czyni go słabego.
Ma fantastyczny refleks, i wyciąga dużo 1v1, ale gra dalej od bramki to już dramat jest.
Odpowiedz cytując