huberix napisał(a):

|
Miśkiewicz jest dobry. Został rzucony od razu na głęboką wodę i sobie poradził. Ratował nam d**ę kilka razy, a jeden błąd przy ustawieniu z Ruchem nie czyni go słabego.
|
Ma fantastyczny refleks, i wyciąga dużo 1v1, ale gra dalej od bramki to już dramat jest.