Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
sorin320
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9791
Stary 05.10.2013, 12:37
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Dobrze by było gdyby dzisiaj wszystkie bilety się skończyły . Nikt by nie jechał jutro na marne pod stadion ( w szczególności osoby z daleka) .
poco chlopie piszesz takie pierdoły które nic nie wnoszą ? to tak jakbys poinformowal nas ze zrobiles kupe. trzymajmy jakikolwiek poziom
Odpowiedz cytując