Karherop napisał(a):

|
Dobrze by było gdyby dzisiaj wszystkie bilety się skończyły . Nikt by nie jechał jutro na marne pod stadion ( w szczególności osoby z daleka) .
|
poco chlopie piszesz takie pierdoły które nic nie wnoszą ? to tak jakbys poinformowal nas ze zrobiles kupe. trzymajmy jakikolwiek poziom