Temat
:
Mam pytanie
Wyświetl pojedynczy post
BW.WISŁA
Member
Od: 02.2011
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
171
05.10.2013, 09:23
Po pierwsze Wisły pisz z dużej litery, po drugie to nie ma zwiedzania stadionu, chyba że trafisz na jakiś dzień otwarty, zostaje Ci meczyk i zwiedzanie trybun, kibla i bufetu
BW.WISŁA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BW.WISŁA
Znajdź inne posty napisane przez BW.WISŁA