Temat: Mam pytanie
Wyświetl pojedynczy post
BW.WISŁA
Member
 
 
Od: 02.2011
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 05.10.2013, 09:23
Po pierwsze Wisły pisz z dużej litery, po drugie to nie ma zwiedzania stadionu, chyba że trafisz na jakiś dzień otwarty, zostaje Ci meczyk i zwiedzanie trybun, kibla i bufetu
Odpowiedz cytując