Wyświetl pojedynczy post
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 05.10.2013, 07:31
RoS - nie policzyłeś moich (marnych) 3 pkt, znaczy w ogóle nie ma mnie w klasyfikacji.

edit: no tak, sorry pomyliłem kolejki
Ostatnio edytowane przez ja_ka_ : 05.10.2013 o godz. 22:01.
Odpowiedz cytując