Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9775
Stary 04.10.2013, 23:58
koza02 napisał(a):Wyświetl post
Nie chce mi sie wierzyc ze o godzinie 0:33 jest tyle ludzi chcacych kupic bilety ze nie da sie wejsc na strone.
Powody moga byc dwa:
- albo strona jest totalna lipa,
- albo ktos z drugiej strony barykady probuje nam to strasznie uniemozliwic
Może i strona jest lipna

zostało 2 koło więc nie tak mało każdy może podjechać jutro i kupić

Nawet bez sprzedaży on-line dajemy radę
Odpowiedz cytując