koza02 napisał(a):

Nie chce mi sie wierzyc ze o godzinie 0:33 jest tyle ludzi chcacych kupic bilety ze nie da sie wejsc na strone.
Powody moga byc dwa:
- albo strona jest totalna lipa,
- albo ktos z drugiej strony barykady probuje nam to strasznie uniemozliwic
|
Może i strona jest lipna
zostało 2 koło więc nie tak mało każdy może podjechać jutro i kupić
Nawet bez sprzedaży on-line dajemy radę
