Warto pisać na ten adres e-mailowy:
Informacje o biletach: [email protected]
http://www.wisla.krakow.pl/pl/klub/kontakt/
Mam nadzieję że mądrze odrobią zadania i po wielu interwencjach poprawią te serwery aby następnym razem nie pojawiły się problemy... hmm to będzie wielki test organizacyjny.