Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9771
Stary 04.10.2013, 23:37
koza02 napisał(a):Wyświetl post
Nie chce mi sie wierzyc ze o godzinie 0:33 jest tyle ludzi chcacych kupic bilety ze nie da sie wejsc na strone.
Powody moga byc dwa:
- albo strona jest totalna lipa,
- albo ktos z drugiej strony barykady probuje nam to strasznie uniemozliwic
to samo miałem pisać 30 minut i dopiero dochodzi sie do wyboru miejsca na sektorze i wyrzuca sesja.. chciałem jeszcze kolegom kupić ale jest to niemożliwe.
Odpowiedz cytując