koza02 napisał(a):

Nie chce mi sie wierzyc ze o godzinie 0:33 jest tyle ludzi chcacych kupic bilety ze nie da sie wejsc na strone.
Powody moga byc dwa:
- albo strona jest totalna lipa,
- albo ktos z drugiej strony barykady probuje nam to strasznie uniemozliwic
|
to samo miałem pisać 30 minut i dopiero dochodzi sie do wyboru miejsca na sektorze i wyrzuca sesja.. chciałem jeszcze kolegom kupić ale jest to niemożliwe.