Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Porter
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9763
Stary 04.10.2013, 21:08
Pedro88 napisał(a):Wyświetl post
Witam mam pytanie jak to jest z wymianą biletów, kolega zakupił bilet ale nie da rady jechać na niedzielny mecz Wisełki z legią i żeby bilet się nie zmarnował.Jest taka możliwość zamiany na inną osobe tego biletu?
na priwa wysyłam pewien patent na to
Porter
Odpowiedz cytując