Pedro88 napisał(a):

|
Witam mam pytanie jak to jest z wymianą biletów, kolega zakupił bilet ale nie da rady jechać na niedzielny mecz Wisełki z legią i żeby bilet się nie zmarnował.Jest taka możliwość zamiany na inną osobe tego biletu?
|
na priwa wysyłam pewien patent

na to