Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mimon89
Member
Od: 06.2011
Skąd: Nowy Sącz/Kraków
Offline
#
9728
04.10.2013, 11:48
Chodzi chyba o to ze ma być prawie tysiąc sportowców z TS Wisła, którzy po prezentacji muszę gdzieś usiąść - chyba nie wrócą do domów
"Jestem trudnym człowiekiem ale pocieszam się faktem, że to Bóg mnie takim stworzył..."
mimon89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mimon89
Znajdź inne posty napisane przez mimon89