Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wojteks
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9721
Stary 04.10.2013, 11:36
bravelukas napisał(a):Wyświetl post
^^Czyli G3, G4 i G5 nie będą dopuszczone do sprzedaży...A co to za prezentacja sekcji TS Wisła, co wymaga wyłaczenia tych sektorów? Szkoda, że nie będzie na tych sektorach kibiców.
Czyli teraz powinien zapełnić się szybko sektor B, bo tam są najtańsze bilety.
Odpowiedz cytując