bravelukas napisał(a):

|
^^Czyli G3, G4 i G5 nie będą dopuszczone do sprzedaży...A co to za prezentacja sekcji TS Wisła, co wymaga wyłaczenia tych sektorów? Szkoda, że nie będzie na tych sektorach kibiców.
|
Czyli teraz powinien zapełnić się szybko sektor B, bo tam są najtańsze bilety.