Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wojteks
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9715
Stary 04.10.2013, 11:20
fialo napisał(a):Wyświetl post
Gdzie ci wszyscy ludzie zaparkuja, jak dojada? Ktokolwiek o tym pomyslal ? W Warszawie czy Wrocławiu sa dodatkowe autobusy i przystanki przed meczem, u nas w Krakowie oczywiście kazdy ma to głęboko. Transport publiczny prawie żaden, miejsc parkingowych tak samo prawie zero, obawiam sie ze szykuje sie paraliż komunikacyjny...
Fajnie, że będzie to 30 tys ludzi na meczu, ale to spotkanie obnaży jeszcze bardziej naszą słabą organizację pod stadionem. Klub powinien dać jakieś komunikaty typu: przyjedź wcześniej, ponieważ może być problem z parkingami albo nie zostawiaj wejścia na stadion na ostatnią chwilę, bo mogą być kolejki przed kołowrotkami i wejdziesz w 15 min meczu itp.
Odpowiedz cytując