fialo napisał(a):

|
Gdzie ci wszyscy ludzie zaparkuja, jak dojada? Ktokolwiek o tym pomyslal ? W Warszawie czy Wrocławiu sa dodatkowe autobusy i przystanki przed meczem, u nas w Krakowie oczywiście kazdy ma to głęboko. Transport publiczny prawie żaden, miejsc parkingowych tak samo prawie zero, obawiam sie ze szykuje sie paraliż komunikacyjny...
|
Fajnie, że będzie to 30 tys ludzi na meczu, ale to spotkanie obnaży jeszcze bardziej naszą słabą organizację pod stadionem. Klub powinien dać jakieś komunikaty typu: przyjedź wcześniej, ponieważ może być problem z parkingami albo nie zostawiaj wejścia na stadion na ostatnią chwilę, bo mogą być kolejki przed kołowrotkami i wejdziesz w 15 min meczu itp.