scretch napisał(a):

|
Przed chwilą w Radiu Kraków Ochalik podał że zostało w kasach ok. 5 tys. biletów.
|
To spokojnie powinno zostać coś na niedzielę.
Słoneczko ma w niedzielę świecić, do tego oprawa i rekord frekwencji na nowym stadionie, czego chcieć więcej
Zapraszać znajomych i każdy kibic Wisły niedzielne popołudnie spędza na Reymonta !