Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9710
Stary 04.10.2013, 11:02
scretch napisał(a):Wyświetl post
Przed chwilą w Radiu Kraków Ochalik podał że zostało w kasach ok. 5 tys. biletów.
To spokojnie powinno zostać coś na niedzielę.

Słoneczko ma w niedzielę świecić, do tego oprawa i rekord frekwencji na nowym stadionie, czego chcieć więcej

Zapraszać znajomych i każdy kibic Wisły niedzielne popołudnie spędza na Reymonta !
Odpowiedz cytując