Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9703
Stary 04.10.2013, 10:53
bravelukas napisał(a):Wyświetl post
Dzieci było co najmniej o połowę mniej. Teraz tempo sprzedaży biletów już spadnie, bo Ci co mieli kupić, to już w większości kupili. Po co takie głupie odpowiedzi?
dobrze Ci odpowiedział, po co się na siłę do czegoś przypieprzasz?

sprzedaż idzie lepiej niż wtedy, gdyby nie było dzieciaków, a była Legia, też byłby komplet.
zresztą nie rozumiem i tak co ma na celu "odliczanie" dzieciaków, one też są kibicami i też musiały być chętne, żeby się tu pojawić.
Odpowiedz cytując