bravelukas napisał(a):

|
Dzieci było co najmniej o połowę mniej. Teraz tempo sprzedaży biletów już spadnie, bo Ci co mieli kupić, to już w większości kupili. Po co takie głupie odpowiedzi?
|
dobrze Ci odpowiedział, po co się na siłę do czegoś przypieprzasz?
sprzedaż idzie lepiej niż wtedy, gdyby nie było dzieciaków, a była Legia, też byłby komplet.
zresztą nie rozumiem i tak co ma na celu "odliczanie" dzieciaków, one też są kibicami i też musiały być chętne, żeby się tu pojawić.