bravelukas napisał(a):

|
Czyli sprzedano okolo 28tys biletów, gdyby odjąć 4tys z sektora szkolnego, to mamy 24tys czyli sprzedaż na poziomie poprzedniego meczu z Legią.
|
na ktorym rowniez bylo duzo dzieci, 1,5 tys legionistow i 2 dni jeszcze sprzedazy.
Po co takie glupie posty?