Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7527
Stary 04.10.2013, 09:39
Najlepsze jest to ze kibice (L)osersow na czele z ich prezesemm Goguśiem juz zdazyli uwierzyc jacy sa wielcy i wspaniali i tylko przez przypadek do LM nie weszali a LE to lykna na deser.
Swoja droga swietnie sie oglada mecze CSKA (L)osersow w LE na nc+ gdzie komentatorzy rozplywaja sie nad ich umiejetnosciami a na koniec okazuje sie ze jest kolejny eurowpierd...
Odpowiedz cytując