Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9694
Stary 04.10.2013, 09:25
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Dolicz do tego też pewnie jakieś 3500 osób, które nie może wytrzymać i co chwilę sprawdza jak zwiększyło się obłożenie, bo niestety tak jest i to też trzeba wziąć pod uwagę.
Tak szczerze mówiąc... Niech dziękują bogu że te 3500 osób nie grzebie po portalu w inny sposób. Zobacz: serwer stoi na:
Cytat:
Apache/2.2.9 (Debian) mod_jk/1.2.26 PHP/5.2.6-1+lenny9 with Suhosin-Patch mod_ssl/2.2.9 OpenSSL/0.9.8g Server at bilety.wisla.krakow.pl
Tu: https://bilety.wisla.krakow.pl/files/images/adm.jpg masz dowód

Jakby ktoś chciał grafikę do trybun to jest w katalogu bilety_wisla_krakow_pl/files/images/X.jpg gdzie za X podstawiasz nr trybuny np dla A będzie to bilety_wisla_krakow_pl/files/images/a.jpg

A przepis na cymes:
1) logujesz się do systemu
2) wchodzisz na https://bilety.wisla.krakow.pl/survey.dhtml czyli bilety_wisla_krakow_pl/survey_dhtml

I co się ukazuje?

FORMULARZ - ZAMÓWIENIE NA KARTĘ KIBICA
Korona Kielce
Korona Spółka Akcyjna
ul. Sciegiennego 8
25-033 Kielce
tel. +48 41 340 34 03



Przytaczam wystarczające dowody na totalną fuszerkę czy mam grzebać dalej?

Edit:
tak sobie myślę - jeśli nasz system jest kalką systemu dla Korony to chyba jest wystarczający dowód na to że był on projektowany na stadion o połowę mniejszy i stąd też po części nasze problemy?
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 04.10.2013 o godz. 09:34.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując