Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7526
Stary 04.10.2013, 08:56
A Legia zwyczajnie nie potrafi grać w piłkę, gdyby w lidze nie pchali jej sędziowie to g... by miała a nie mistrzostwo. Tylko mniej wstydu by było.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 04.10.2013 o godz. 08:59.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując