Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
#
7525
04.10.2013, 08:45
Ocierasz sie o skrajny debilizm drogi batonie. Gdzie twoje posty na temat tego meczu jeszcze przed rozpoczeciem spotkania? Po meczu kazdy madry.
Co za ludzie
wiesniak84