to ja dodam jeszcze obrazek. jak widać została garstka biletów. widoczne są sektory które są dostępne na stronie i mają jeszcze jakieś wolne miejsca.
http://i43.tinypic.com/2mrv0gl.png
Ps. zapomniałem dodać tylko E26 (około pół sektora) i E21 (może z 50 biletów)