Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
KrajanTSW
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: "5"/ Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9669
Stary 03.10.2013, 23:50
to ja dodam jeszcze obrazek. jak widać została garstka biletów. widoczne są sektory które są dostępne na stronie i mają jeszcze jakieś wolne miejsca.
http://i43.tinypic.com/2mrv0gl.png
Ps. zapomniałem dodać tylko E26 (około pół sektora) i E21 (może z 50 biletów)
Odpowiedz cytując