Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9665
Stary 03.10.2013, 22:29
Ja nawet nie próbuje wchodzić, bo mi dziś internet muli sam z siebie. Gdybym jeszcze chciał wbić się na stronkę z biletami chyba bym kur*** dostał.

Ale ciekaw jestem ile te "liczydła" naliczyły kupionych biletów
What's new?

Odpowiedz cytując