Krav napisał(a):

|
a wystarczyłaby jedna prosta rzecz - komunikat (np na FB) z klubu np. co 2-3 godz o tym ile zeszło biletów. Ciekawscy zostaliby zaspokojeni i nie blokowali serwera a niezdecydowani mogliby bilet zakupić....
|
dziecko jesteś

myślisz, że by wystarczyło

jeśli tak, to jesteś naiwny..."Liczydła" chcą wiedzieć wszystko, tzn. ile miejsc na każdym sektorze, jak szybko schodzi, które podsektory najlepiej się sprzedają, itp.
Komunikaty klubu nic tutaj nie zmienią...