Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9660
Stary 03.10.2013, 21:35
Krav napisał(a):Wyświetl post
a wystarczyłaby jedna prosta rzecz - komunikat (np na FB) z klubu np. co 2-3 godz o tym ile zeszło biletów. Ciekawscy zostaliby zaspokojeni i nie blokowali serwera a niezdecydowani mogliby bilet zakupić....
dziecko jesteś myślisz, że by wystarczyło jeśli tak, to jesteś naiwny..."Liczydła" chcą wiedzieć wszystko, tzn. ile miejsc na każdym sektorze, jak szybko schodzi, które podsektory najlepiej się sprzedają, itp.

Komunikaty klubu nic tutaj nie zmienią...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 03.10.2013 o godz. 21:38.
Odpowiedz cytując