|
a wystarczyłaby jedna prosta rzecz - komunikat (np na FB) z klubu np. co 2-3 godz o tym ile zeszło biletów. Ciekawscy zostaliby zaspokojeni i nie blokowali serwera a niezdecydowani mogliby bilet zakupić....
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|